O MNIE
Viola. 
Brązowooka, energiczna, pełna życia, niecierpliwa marzycielka.
Młoda matka, żona, studentka, "kura domowa".

Nieidealna kobieta.Z założeniem bloga nosiłam, się już dość długo. Wstępnie założenie bloga miało być noworocznym postanowieniem, ale wszyscy wiemy jak kończą się noworoczne postanowienia. I właśnie dlatego zakładam go teraz! Takie końcoworoczne postanowienie.
Mam cichą nadzieję, że prowadzenie niniejszego bloga wymusi na mnie troszkę dyscypliny, gdyż jestem chyba najbardziej niezorganizowaną osobą ever! 
Jak każda z pań codziennie stoję przed szafą i nie mam co na siebie włożyć, jak każda chce być doceniana przez najbliższych. Jestem nieidealną kobietą, która dla swoich najbliższych stara się być tą najlepszą. Uwielbiam fotografować! Poza moim mężem najlepszym przyjacielem jest mój NIKON o czym nie raz się przekonacie. 
Jaki dokładnie będzie wyglądać blog hmmm... na pewno będzie kobiecy.
A co dalej ?
Zobaczymy.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.

POSTY

PRAWA

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).Jeżeli pojawi się zdjęcie, cytowany tekst lub fragment tekstu nie należące do mnie, to każdorazowo będzie podane jego źródło.